סגנונות מחול

ג'אז

טכניקת הג'אז מתבססת על הבלט הקלאסי והמחול המודרני. השיעור מתמקד בטכניקה, גמישות, יציבות, שליטה על הגוף,קורדינאציה וקצב. השיעור דינאמי ואנרגטי ומפתח יכולת תנועה ותזוזה במרחב. שיעורי הג'אז מיועדים לכיתה א' ומעלה.

היפ הופ

היפ הופ הוא ריקוד רחוב שהתפתח בשנות השבעים ומאז כבש את העולם. סגנון זה מתאפיין בתנועות קטועות, חדות ומהירות, העברת המשקל מצד לצד ואלמנטים אחרים שהובאו מהרחוב. השיעורים הם אנרגטיים, קצביים וכוללים מספר סגנונות מעולם ההיפ הופ כמו פאנק, דאנס האוס ועוד.

מודרני

טכניקה המשלבת קשר חזק לקרקע מודעות חזקה לתנועות במרחב, פיתוח חוש הקצב, שליטה על הגוף והיצירתיות. טכניקת המחול המודרני הינה אספקט נוסף ומשלים לבלט קלאסי.

מחול יצירתי

מפגש ראשוני חוויתי עם עולם המחול והתנועה. התוכנית הלימודית במחול היצירתי מתבססת על מגוון סגנונות תוך שימת דגש על הכרת הגוף והמרחב, שמיעה מוסיקלית, חיזוק השרירים, פיתוח הדמיון, קואורדינאציה ויציבה בשילוב אלמנטים מעולם הקלאסי והמחול המודרני. השיעור בראש ובראשונה מקנה אהבה לעולם המחול.

בלט קלאסי

טכניקת הבלט הקלאסי מהווה את הבסיס לכל טכניקות המחול השונות. שיעור הבלט מקנה שליטה נכונה ומדויקת בתנועות של הגוף. לימוד יסודות הבלט משפר את הקואורדינאציה, הכוח, הגמישות, זריזות, קווים נקיים וארוכים. תחום הבלט שואף להביא את הרקדן לרמה מקצועית.

טכניקה וגמישות

שיעור זה מיועד לתלמידות הלהקות.
סגנון המשלב את טכניקות המחול השונות עם הווירטואוזיות של אלמנטים אקרובטים,טכניקה מעולם הבלט, קורדינאציה, גמישות, זריזות תנועה ושיפור היציבה.
השיעור מיועד לרקדני להקות רצינים המעוניינים לאתגר את עצמם, לשפר את הטכניקה, לפתח כח וגמישות וללמוד אלמנטים מעולם האקרו (גלגלון, גשר עמידת ידיים ועוד)