מאמרים

שירי היפ הופ פופולריים

קיבצנו עבורכם כמה מהשירים האייקונים של עולם ההיפ הופ שלא תוכלו בלעדיהם, אם יש אתם בעניין של שיעורי היפ הופ: לצד כמה שקשוקים חדשים, יש פה ושם קצת אולדיז, אבל אל תזלזלו: הם עדיין מ-אוד פופולריים...

“Da Butt”


של EU – כל הדרך במנהרת הזמן, משנת 1988 ועד ימינו.


 מי שעשה את הליהט הזה הוא סרטו של ספייק לי – School Daze, והמ שיפה בו הוא שלא צריך להיות חכם גדול (או רקדן גדול) כדי להצליח לרקוד אותו.


הרבה תופים, טלטולי ישבן והתכופפויות, ואתם על הגל הנכון – למתחילים עם חוש נוסטלגי, בקיצור.


 


“Humpty Dance”


Digital Underground הייתה הלהקה בשנת 1989. המוּב? שתי רגליים פשוקות במקצת, כפיפה לאחור וידיים בתנועת טחנת רוח אחורית. והיי – אתם חייבים לעצמכם כובע פרווה לבן ומשקפי גראוצ'ו מרקס עם אף ארוך.


 


“I Wanna Rock”


Uncle Luke לא חלם שמה שיקרה הוא שהשיר שלו ישנה את מפת ההיפ הופ, אבל זה בדיוק מה שקרה. השיר הזה הוא פשוט חובה בכל מסיבה או שיעור – והוא כמובן מבוסס על סיבוב וניעור ישבנים רציני. מאוד.


 


“Let’s Get It”


G Dep Feat. P. Diddy & Black Rob – ישר מהארלם וביג טיים הארלם. וכדי לבצע את ההיפ הופ הזה אתם צריכים זוג כתפיים חזקות ומאומנות ביותר, אחרת תיראו כאילו אתם מקבלים התקף של משהו בכלל לא נעים.


 


Watch Me  - Whip/Nae Nae


Silento – קפיצה רצינית, ישר ל- 2015. המון-המון צעדים, תנועות, נענועים ומה לא, בשיר הזה אפשר למצוא את כל מה שרוצים וכל מה שצריכים לדעת. פופולארי מאוד עם הילדים, אבל הלהיט הזה מאטלנטה בהחלט שווה – לכל.


 


ולרשימה יותר עדכנית:


 


DJ Mustard - "Whole Lotta Lovin" ft. Travis Scott


קצת איטי, קצת שונה, קצת הכל בבת אחת – למי שמחפשים משהו לשעות שאחרי הכל, לזמן שאתם נשארים כבר בלי אוויר ורוצים פשוט עוד קצת לרקוד – כמעט כשנופלים מהרגליים.


 


Meek Mill - "Pray For Em"


ראפ בווליום גבוה, אבל אל תבהלו. יש פה הרבה אש מהירה, הפקה עוצמתית, אבל הסיומת היא אחת מהגדולות של השנה החולפת. להבעות חזקות והרבה כח – לא לסוף הערב.


 


Kanye West - "No More Parties in LA" ft. Kendrick Lamar


קנייה ווסט עושה כאן את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב ונותן לנו שורות טובות של טקסטים בלתי אפשריים, סותרים ו... משעשעים. לה די דה די דההה... באמת?


לא, זה ראפ רציני שטוב לכל שעות היממה – למסיבות לייט נייט או למשהו אחר, במיוחד אם אתם על משהו שקשור ולא קשור. קניה ווסט...


 


A$AP Ferg - "New Level" ft. Future


קצת חופר... לא, לא באמת: אבל הרבה תנועות חפירה איטיות, קצת לקום מהרצפה ולחזור לחיים וכאלה. הרבה תיאטרון בקליפ של השיר הזה – וגם בחורה אחת, על הברכיים, בתנועות מתבקשות.